textnow چیست و با استفاده از ان چه کارهایی میتوان انجام داد

textnowچیست

در این مقاله میخواهیم به شما توضیح دهیم کهtextnowچیست و چگونه از ان استفاده میشود.

شاید بارها از خود پرسیده اید که کاش شماره های مجازی داشتم در جاهخای مختلف استفاده میکردم. شاید از خود پرسیده اید که چگونه میتوان با استفاده از شماره های مختلف در اپلیکیشن های خارجی استفاده کنم.شاید از خود پرسیده اید چگونه ناشناس بمانم. نگران نبتشید با استفاده از textnow شما میتوانید با استفاده از ایمیل و درکمترین زمان از شماره های نامحدود در سراسر جهان استفاده کنید.textnow به شماذ این قابلیت را میدهد تا با با استفاده از شماره های خارجی از ارتباط با دیگران لذت برده و بهره بگیرید.

مزیت textnow نسبت به smartcall:

مزیت بزرگ textnow نسبت به smartcall این است که شما نیاز به شماره تلفن واقعی ندارید و با استفاده از ایمیل های مختلف شماره های محازی مختلفی دریافت میکنید. توجه داشته باشید برخلاف نرم افزار های دیگر از جمله اسکایپ میتوانید رایگان انها را دریافت کنید.

نکته قابل توجه درموردtextnow:

قابل توجه مطالعه کنندگان:textnow بهترین نرم افزار در زمینه ارایه شماره های مجازی میباشد ولی برای ثبت نام در این ان بایستی فیلتر شکن خود را حتما روشن کنید. همچنین با استفاده از فیلتر شکن این نرم افزار قادر به ادامه کار خود میباشد.

نکته حایز اهمیت دیگر ان است که شما حتما باید پس از مدتی (۱تا۲ هفته) حتما از شمار خود استفاده کنید در غیر اینصورت شماره شما جزو بلک لیست رفته و پاک خواهد شد.

نحوه استفاده از نرم افزار:

ابتدا فیلتر شکن خود را روشن کرده و سپس اپلیکیشن مربوطه را بازکنید.حال برای ساخت اکانت جدید، روی SIGN UP FREE کلیک کنید.ر صفحه ی باز شده باید اطلاعات خواسته شده را وارد کنید. در این قسمت شما باید نام، نام خانوادگی، نام کاربری دلخواه، رمز عبور و یک آدرس ایمیل را وارد نمایید.

پس از آن برای اثبات اینکه شما ربات نیستید، روی مربع مربوط به reCAPTCHA کلیک کنید تا به یک تیک سبز رنگ تبدیل شود.

روی SIGN UP کلیک کنید.

در مرحله ی بعدی شما باید یک پیش شماره واقعی را وارد کنید که می توانید از یکی ازین اعداد استفاده کنید:

(۲۱۵-۲۳۴-۲۱۶-۳۱۵-۲۱۲-۳۰۵-۲۳۹-۳۱۰-۲۱۳-۲۰۹-۲۵۳-۵۰۹-۲۶۷-۲۰۸ )

سپس روی Continue کلیک نمایید.

در نهایت شماره مجازی اختصاص داده شده به شما، نمایش داده می شود که می توانید از آن برای ایجاد اکانت در تلگرام .واتس اپ… استفاده نمایید.

روی Got it کلیک کنید تا وارد اکانت خود شوید.

با استفاده از صفحه ای که پیش روی شما باز می شود می توانید پیامک های دریافت شده را ببینید یا پیامک ارسال کنید. علاوه بر این امکان مشاهده ی تماس ها نیز وجود دارد که معمولا این مورد در گوشی های تلفن همراه مورد استفاده قرار می گیرد.

درصورت استفاده از تماس باید ۰٫۱ دلار پرداخت نمایید!

لوگو اپلیکیشن textnow

ارسال یک پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دسته بندی ها.

پست های اخیر.

آخرین دیدگاه‌ها